Na túto ponuku ste odpovedali a zamestnávateľ bol o Vašom záujme informovaný.

Popis práce

hodnotenie ponuky Vojtěch Novák 4
- Miesto výkonu práce - celá SR eventuálne ČR. Vhodné pre záujemcov z Prešova
-náplňou práce je preklad anglických neodborných textov do slovenčiny
-texty zahŕňajú: recenzie, články, titulky k filmom. Veľmi zriedkavo potom seminárne práce a eseje.
R n-občasná náplň práce: korektúra a gramatické opravy slovenských textov

r nVhodné i pre záujemcov s menšími prekladateľskými skúsenosťami.

r nAk vlastníte nejaký certifikát (FCE, TOEFL, CAE), nezabudnite to prosím uviesť.

r n r nPráci možné rozvrhnúť podľa Vašich časových možností, vhodná je ale rovnomerná práce r n (napr. v jednom mesiaci: 10-15-15-10 stránok týždenne).

Ponuka platná do: pondelok 17.12.2018

Požadované schopnosti

POŽADUJEME: -znalosť SJ a AJ
-znalosť MS Word a MS Excel
-orientácia na internete
-záujem o americkej a anglické prostredie, kultúru a jazyk
-minimálne tempo práce stanovené na najmenej 50 stránok mesačne a najmenej 10 stránok týždenne.

Požadované znalosti

PONÚKÁME:

- Prácu na DPP, vhodné už pre študentov od 15 rokov
-úkolovú odmenu, NIE JE MOŽNÁ hodinová sadzba!
-odmena 5-7 EUR za normostranu textu podľa kvality prekladu

Typ pozície