Na túto ponuku ste odpovedali a zamestnávateľ bol o Vašom záujme informovaný.

Popis práce

vložené
hodnotenie ponuky Jiří Zahradník 3
Hľadáme externého spolupracovníka na pozíciu SPRÁVCA ESHOPU.

Práci je možné vykonávať z domova. Výhodou je možnosť osobných návštev a konzultácií v kancelárii (predmestí Bratislavy) aspoň 2x do mesiaca.

Náplň práce:

--- kontakt so zákazníkmi - email, firemné Facebook profil
--- vybavovanie objednávok
--- oupřesnění detailov objednávok
- - objednanie tovaru u dodávateľa
--- sledovanie cien produktov a konkurencie
--- evidencia cien do systémových tabuliek
--- propagácia eshopu (správa profilov na Heureka.sk a ďalších)

PONÚKÁME:
-zaujímavú a samostatnú prácu
-vysoko časovo flexibilné ponuka
-zapožičaný notebook a telefón
-práca je vhodná aj pre OZP
MZDA: 800 EUR+provízie (0-500 EUR podľa výsledkov)
Ponuka platná do: nedeľa 20.8.2017

Požadované schopnosti

POŽADUJEME:

-samostatnosť a spoľahlivosť
-skúsenosti s prácou na PC (internet, email, MS Office)
-dobré komunikačné schopnosti
-dobrý písaný prejav
-asertívny a priateľské rokovania
-dôkladnosť

VÝHODOU:
-znalosť HTML a pokročilá znalosť funkcií MS Excel

Typ pozície