Popis práce

vložené
hodnotenie ponuky Ivan Čiernik 5
Obsadzujeme pracovné miesto vedúceho predajne Trenčín.
Náplň práce sa je nasledovná:
- organizačné a administratívne zabezpečenie chodu predajne
- riadenie zamestnancov predajne
- obsluha zákazníkov - predaj tovaru a služieb
- zodpovednosť za výsledky predajne
- obchodné aktivity a vyhľadávanie zákazníkov mimo predajne
- kontrola kvality poskytovaných služieb a obsluhy zákazníkov.
Ponuka platná do: pondelok 21.8.2017

Požadované znalosti

- predchádzajúca prax v podobnej pozícii alebo v riadení ľudí aspoň 2 roky je podmienkou
- prax v prevádzke s obsluhou zákazníkov je podmienkou
- hľadáme komunikatívneho a na zákazníka orientovaného človeka s príjemným vystupovaními, ktorý dokáže riadiť kolektív a učiť sa nové veci Požadujeme skúsenosť v oblasti predaja a služieb, najlepšie v príbuznej oblasti. Prax výhradne v oblasti potravín, drogerie, textilu a podobne nebudeme akceptovať.

Požadované schopnosti

Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk - materinský jazyk

Administratívne a ekonomické znalosti:
Fakturácia - základy
Pokladňa - základy
Personalistika - základy

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - základy
Internet (e-mail, www) - pokročilý

Požadované vzdelanie

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Zameranie, odbor:
polygrafia, ekonomické, technické, elektrotechnické, IT

Typ pozície